سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا privacy policy simia

سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا | Privacy Policy Simia

سیمیا متعهد به حفظ حریم خصوصی کاربران خود است. این سیاست حفظ حریم خصوصی | Privacy Policy Simia نحوه جمع‌آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی شما را توسط هلدینگ سیمیا و شرکت‌های تابعه آن (“هلدینگ سیمیا”، “سیمیا سیستم” یا “صرافی سیمیا”) شرح می‌دهد.

ما که هستیم:

هلدینگ سیمیا ، سیمیا سیستم ، صرافی سیمیا : نشانی وب‌ سایت ما : https://SimiaHolding.ir.


اطلاعاتی که طبق سیاست حفظ حریم خصوصی | Privacy Policy Simia جمع‌آوری می‌کنیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا privacy 
 policy simia


ما ممکن است انواع مختلفی از اطلاعات شخصی را طبق حفظ سیاست ریم خصوصی در مورد شما جمع‌آوری کنیم، از جمله:

اطلاعات تماس: نام، آدرس ایمیل، شماره تلفن و آدرس پستی شما.

اطلاعات پرداخت: اطلاعات پرداخت شما، مانند شماره کارت اعتباری.

اطلاعات حساب: نام کاربری، رمز عبور و سایر اطلاعات مربوط به حساب شما.

اطلاعات دموگرافیک: سن، جنسیت، نژاد و قومیت شما.

اطلاعات علایق: علایق و سرگرمی‌های شما.

فعالیت در وب‌سایت: آدرس‌های IP، صفحات وب‌سایت‌هایی که بازدید می‌کنید و زمانی که از وب‌سایت‌های ما استفاده می‌کنید.

اطلاعات دستگاه: نوع دستگاهی که استفاده می‌کنید، سیستم عامل و مرورگر وب شما.


ما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی را از منابع شخص ثالث، مانند شرکای بازاریابی و فهرست‌های عمومی جمع‌آوری کنیم.


نحوه استفاده از اطلاعات شما در سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا

سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا privacy policy simia


ما ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای اهداف مختلفی از جمله موارد زیر استفاده کنیم:

برای ارائه و بهبود محصولات و خدمات ما به شما.

برای پردازش معاملات و تکمیل درخواست‌های شما.

برای برقراری ارتباط با شما در مورد محصولات، خدمات و تبلیغات ما.

برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و درک بهتر نیازها و ترجیحات شما.

برای شخصی‌سازی تجربه شما در وب‌سایت‌های ما. هلدینگ سیمیا ، سیمیا سیستم ، صرافی سیمیا

برای جلوگیری از کلاهبرداری و محافظت از امنیت شما.

نحوه به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما طبق سیاست حریم خصوصی سیمیا


ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذاریم، از جمله:

Privacy Policy Simia

ارائه‌دهندگان خدمات: ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را با ارائه‌دهندگان خدمات به اشتراک بگذاریم تا به ما در ارائه محصولات و خدماتمان به شما کمک کنند. این ارائه‌دهندگان خدمات فقط مجاز به استفاده از اطلاعات شخصی شما برای ارائه خدمات به ما هستند و نمی‌توانند آن را برای اهداف دیگری استفاده کنند.

شرکای بازاریابی: ما ممکن است طبق سیاست حریم خصوصی سیمیا اطلاعات شخصی شما را با شرکای بازاریابی به اشتراک بگذاریم تا آنها بتوانند در مورد محصولات و خدمات ما به شما بازاریابی ارائه دهند. این شرکای بازاریابی فقط مجاز به استفاده از اطلاعات شخصی شما برای بازاریابی محصولات و خدمات ما به شما هستند و نمی‌توانند آن را برای اهداف دیگری استفاده کنند.

مراجعه قانونی: ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را در صورت نیاز یا مجاز بودن طبق قانون، با مقامات دولتی به اشتراک بگذاریم.


انتخاب‌های شما در Privacy Policy Simia

شما می‌توانید انتخاب کنید که چگونه اطلاعات شخصی شما جمع‌آوری و استفاده می‌شود. به عنوان مثال، می‌توانید از دریافت ایمیل‌های بازاریابی از جانب ما امتناع کنید. برای انجام این کار، می‌توانید از پیوند لغو اشتراک در انتهای هر ایمیل بازاریابی که دریافت می‌کنید استفاده کنید.

شما همچنین می‌توانید دسترسی به اطلاعات شخصی خود را که توسط ما جمع‌آوری شده است، درخواست کنید و آن را اصلاح یا حذف کنید. برای انجام این کار، لطفاً با ما در سیستم تیکتینگ هوشمند سیمیا در ارتباط باشید.

امنیت اطلاعات در سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا

ما متعهد به محافظت از اطلاعات شخصی شما هستیم. ما از اقدامات امنیتی فیزیکی، فنی و سازمانی برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی، استفاده، افشا، تغییر یا تخریب غیرمجاز استفاده می‌کنیم.

تغییرات در این سیاست

این سیاست حفظ حریم خصوصی ممکن است به طور متناوب به‌روزرسانی شود. ما هر گونه تغییر را در این صفحه اعلام خواهیم کرد.

تماس با ما

اگر در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی سوالی دارید، لطفاً با ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید:

این فقط یک نمونه از سیاست حفظ حریم خصوصی است و ممکن است تمام اطلاعات مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا را پوشش ندهد.

لطفاً قبل از استفاده از هر محصول یا خدمتی، سیاست حفظ حریم خصوصی آن را با دقت بررسی کنید.

privacy policy ( سیاست حفظ حریم خصوصی ):بازدید شما کاربران عزیز از سایتهای سیمیا، و علاقمندی شما به محتوا،محصولات و خدمات ما،باعث خرسندی ما شده است.  حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران محترم در هنگام بازدید سایت، ازاولیت های ما محسوب می شود.ما با حفاظت اطلاعات شخصی،این اطمینان را برای کاربران سایت خواهیم داد که،این اطلاعات کاملا محرمانه  نزد ما بوده و در اختیار موسسه و سازمان،جهت تبلیغات و خدمات دیگر ارائه نمی شود.

کاربران سایتهای سیمیا می توانند اطلاعات شخصی خود را، هنگام ثبت نام  در اختیار ما قرار دهند و حتی این امکان را دارند که اطلاعات شخصی خود را پاک کنند و همچنین می توانند تغییراتی را روی آن اعمال کنند.

انتظاری که سایتهای سیمیا از کاربران دارد این است که حتما موارد امنیتی را رعایت نمایند و در هنگام ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شخصی به آدرس وب سایت توجه کنند تا اطلاعات شخصی به دست افراد سودجو قرار نگیرد.برخی از افراد سودجو با طراحی سایت های فیشینگ(سایت های تقلبی) در تلاشند که اطلاعات شما را به دست بیاورند.با رعایت نکات امنیتی اطلاعات شخصی خود را در هنگام ثبت نام در اختیار افراد سودجود قرار ندهید.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

privacy policy simia

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا جمع آوردی اطلاعات به ما کمک می کند تا عملکرد بهتری در سایت داشته باشیم.با جمع آوری اطلاعات می توانیم کاربران عادی و کاربرانی که عضو سایت شده اند را به خوبی تشخیص دهیم و از این طریق خدمات خوبی را ارائه دهیم.

 • اطلاعاتی همچون تعداد دفعات بازدید،مدت زمان بازدید،نسخه مرورگر و دیگر اطلاعات فنی،که تنها به منظور بهبود عملکرد و خدمات سایت،استفاده خواهد شد.ضمنا این اطلاعات به اطلاعات شخصی شما ارتباطی نخواهد داشت.
 • در هنگام خرید محصولات و تشخیص اطلاعات کاربران ،مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 • برای بررسی کاربران عادی و کاربران ویژه در جهت ارائه خدمات کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ها  ( سیاست حفظ حریم خصوصی )

 • در سایت حفظ حریم خصوصی،هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.
 • یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه ( سیاست حفظ حریم خصوصی )

 • اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس و تیکتینگ سیمیا

برای ما اولویت در ارتباط با شما سیستم تیکتینگ سیمیا میباشد شما میتوانید در صفحه تماس با ما، می توانید پیام های خود را به ما ارسال کنید .

کوکی‌ها در سایتهای سیمیا ( Privacy Policy Simia )

سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا کوکی ها به منظور تجربه بهتر کاربر،استفاده  می شود  و به هیچ عنوان در جهت تبلیغات و یا مواردی که باعث مزاحمت کاربرشود،در نظر گرفته نخواهد شد.

 • شما می توانید بعد از گذاشتن نظر در وب سایت،تصمیم بگیرید که نام ونشانی ایمیل و وب سایت تان را در کوکی مرورگر خود ذخیر کنید یا از ذخیره کردن آن جلوگیری کنید.در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره اطلاعات در کوکی،به شما در مراجعات بعدی  خود به وب سایت،برای اشتراک گذاری نظرات کمک خواهد کرد و نیازی به پر کردن دوباره فرم اطلاعات  نخواهید داشت. از کوکی ها جهت راحتی کاربران استفاده می شود .این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.
 • اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.
 • هنگام ورود به سیستم، طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.
 • طبق سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید(سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا)

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید.همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.privacy policy

قوانین و نکات مهم (سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا)

privacy policy simia
 • در هنگام ثبت اطلاعات خود،به آدرس سایت دقت کنید.
 • رمز عبور قوی برای ورود به سایت تعیین کنید و در حفظ و نگهداری رمز خود کوشا باشید.privacy policy
 • کوکی های ورودی به مدت 2 روز فعال می باشد و کوکی های گزینه های صفحه نمایش برای 1 سال در دسترس قرار خواهند داشت. اگر از حساب خود خارج شوید،کوکی های ورود حذف خواهند شد.
 • بازدیدکنندگان،نباید در هنگام آپلود تصاویر خود با داده های مکان جغرافیایی را در دسترس دیگران قرار دهند.
 • اطلاعات ورودی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 • طبق سیاست حفظ حریم خصوصی پس از ورود به سایت شما یک کاربر ناشناخته و کاربر عادی نیستید و اطلاعات شما در سایت نگهداری می شود و این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها و سرویس های مورد استفاده و اطلاعات فردی می باشد و محدود به این موارد نیست.
 • در صورت لزوم به درخواست شما اطلاعات شخصی شما را پاک خواهیم کرد.
 • در صورت بروز هر مشکلی به ما اطلاع دهید.برای ارسال پیام به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.privacy policy
 • صفحات شبکه های اجتماعی ما در سایت قرار داده شده و به غیر از آنها متعلق به ما نمی باشد.
 • آدرس رسمی وب سایت سیمیا به نشانی https://simiaholding.ir – https://simiasystem.ir https://simiexchange.ir می باشد.
 • دقت به آدرس نام دامنه الزامی است.

سیمیا با تاکید بر احترام برای حریم خصوصی مشتریان خود، برای ثبت سفارش، ثبت دیدگاه یا استفاده از برخی قابلیت‌ها وب‌سایت اطلاعاتی را از مشتریان درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان خود ارائه دهد. برای پردازش و فرستادن سفارش، اطلاعاتی مانند نشانی، شماره تلفن و رایانامه مورد نیاز است و از آن‌جا که همه فعالیت‌های سیمیا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و… لازم است.

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا یادآور می‌شود نشانی رایانامه و تلفن‌هایی که مشتری در حساب کاربری خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین ثبت نشانی، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت درست یا کامل درج نشده باشد، سیمیا برای اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشترکان می‌توانند نام، نشانی و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و وبسایتهای سیمیا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

سیمیا ممکن است نقد و و بررسی های ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سیمیا می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب گفته شده به سیمیا اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.


طبق سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا | Privacy Policy Simia باید تاکید شود که نگهداری گذرواژه و نام کاربری بر عهده کاربران است و بنابراین برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه سیمیا را از خود سلب می‌کند. هلدینگ سیمیا، هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که سایتهای سیمیا همانند طبق سیاست حفظ حریم خصوصی دیگر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، ولی پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سیمیا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و سیمیا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

شما نظارت کنید

بدون شک احتمال این وجود دارد که در بخشی از سایت مشکل خاصی بوجود بیاید یا اینکه لینکی به خارج از سایت حتی در بخش نظرات وجود داشته باشد که امنیت اطلاعات شخصی کاربران عزیزمان را به مخاطره بیاندازد، طبق سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا در هر شرایط و موقعیتی ما نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم و در صورت مشاهده‌ی هر گونه مشکلی، درخواست می‌کنیم که به بخش تماس با ما فورا اطلاع دهید و به طور کامل مشکل را توضیح دهید. اینگونه ما نیاز با خیالی آسوده تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهیم کرد و می‌دانیم که حتی اگر چشمان ما توان مشاهده همه مشکلات را نداشت، نظارت شما ما را هدایت خواهد کرد.

حفظ حریم وبسایت

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا تمامی مطالب عرضه شده از طریق وب سایتهای سیمیا  از قبیل کتاب هایی که به صورت ای-بوک عرضه شده است، لوگو، متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده در بلید جزو اموال هلدینگ سیمیا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر و توزیع تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ترجمک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای واحد حقوقی هلدسنگ سیمیا محفوظ می‏‌دارد.

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا هر گونه بهره‌‏برداری و استفاده بدون مجوز کتبی و هماهنگی از مقالات و محصولات به صورت کامل یا نسبی، مشخصات آنها، توضیحات، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات هلدینگ سیمیا بطور کل و بلید بطور جز و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبوت، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج مجاز نمی باشد و کلیه این حقوق به صراحت و قاطع برای هلدینگ سیمیا محفوظ است.

سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا زمانی که کاربر از طریق خرید محصول ، ارز دیجیتال ، ارز فیات ، طلا ، آهن ، سرور ، تلفنهای تحت شبکه و یا سانترال سیمیا ثبت نام مستقیم، در وبسایتهای سیمیا عضو می شود، می پذیرد که شرایط استفاده و مقررات و قواعد حریم خصوصی، بیانیه علمی و شرایط کاری سیمیا را رعایت نماید، و خودش مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

طبق سیاست سیاست حفظ حریم خصوصی سیمیا به عنوان والد و بلید به عنوان علم طلسم یک نام تجاری مورد تایید وزارت ارشاد اسلامی، نماد اعتماد الکترونیک، مرکز ساماندهی رسانه های برخط و سایر مسئولین است. ارتباط سیمیا با مشتریان خود از طریق پایگاه رسمی این شرکت یعنی https://simiaholding.com صورت می گیرد. سیمیا با خریداران هیچگونه ارتباط مستقیمی ندارد. کل تعامل به صورت خرید محصولات ، خدمات و استفاده از پنل کاربری برای مدیریت خریدهای خویش است. در صورت نیاز، کاربران می توانند جهت برقراری ارتباط از مجاری تماس ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

اسکرول به بالا
هلدینگ سیمیا آیا تمایل دارید اعلان‌هایی از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های هلدینگ سیمیا را به شما نمایش دهیم ؟
رد کردن اعلان ها
اجازه دادن به اعلان‌ها