۱۴۰۳/۲/۲۹
Search
Close this search box.

درباره ما

درباره ما را میتوانید به صورت خلاصه در ذیل مشاهده نمایید.

درباره ما: هلدینگ سیمیا فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۹ با شعار گروهی متشکل از شرکتهای برتر  آغاز نموده . ما در هلدینگ سیمیا دو شرکت در خصوص علوم روز، بنام سیمیا سیستم و صرافی سیمیا را زیرمجموعه خود داریم.

به خود افتخار میکنیم و میبالیم که تا به حال با وجود شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ کارنامه درخشان و رزومه ای در خور ملت ایران به ارمغان آورده ایم.

تا کنون تمام تلاش خود را در راستای سرآمدی و تبدیل شدن به هلدینگی پیشتاز در زنجیره فناوری ارتباطات و انفورماتیک به کار بردیم.

در این راستا با بهره گیری از نیروهایی در خصوص صنعتهای کامپیوتری و بلاکچینی توانسته ایم گامی بلند برداشته و این مسیر را همچنان دنبال می نماییم.

امید آن را داریم تا با حرکتی ساختار یافته زمینه های رشد و شکوفایی ظرفیت های موجود در راستای تحقق آرمانها و چشم انداز بلند مدت ، همسو با آبادانی میهن عزیزمان بیش از پیش فراهم آید.

هلدینگ سیمیا

تاسیس

هلدینگ سیمیا در موضوعات متعددی از حوزه های انفورماتیک، بلاک چین، با همراهی متخصصان ایرانی و بهره مندی از روش های نوین جهانی به مدیریت شرکت های تابعه اقدام می کند.

آرمان نهایی و هدف کلیدی این هلدینگ، “گردآوری شرکتهای برتر تکنولوژی” در پرتو اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی توانمند و ارزش آفرینی مشتاقانه برای مدیران و کارآفرینان با بهره گیری از ظرفیت های گسترده موجود در حوزه های واجد شرایط در داخل و خارج از مرزهای پهناور ایران عزیز است. این بود خلاصه ای درباره ما.

سیمیا سیستم

هلدینگ سیمیا

صرافی سیمیا

فرهنگ کاری هلدینگ سیمیا

هلدینگ سیمیا بر پایه تواضع، اعتماد و صمیمیت بنا شده است و پیشرفت‌های پرشتاب خود را وام‌دار این فرهنگ می‌داند.
فرهنگ کاری ما بیش از هرچیز به حفظ حرمت انسان‌ها استوار است.
هر انسانی شایسته احترام است و رعایت حقوقش الزامیست.
قبل از اینکه به هر موضوعی فکر کنیم سعی کرده‌ایم بستری را فراهم کنیم تا:
پیشرفت برای همگان فراهم باشد.
خلاقانه بیاندیشیم و هوشمندانه عمل کنیم.
محیطی سالم و صمیمی ایجاد کنیم.
کرامت انسانی تمامی پرسنل را حفظ کنیم.
پذیرای تفکر خلاقانه باشیم.
ایجاد فضایی، امن، پویا، شاداب و صمیمی برای پرسنل.

اسکرول به بالا