۱۴۰۳/۲/۲۸
Search
Close this search box.

ارز دیجیتال OPUL چیست؟ معرفی کامل رمز ارز Opulous

Opulous OPUL

همه فعالین حوزه کریپتو با صنعت دیفای آشنا هستند و معمولا این بخش از دنیای ارز دیجیتال را پیگیری می‌کنند. ایجاد تمرکز زدایی در صنعت بانکداری و اعطای وام‌های آسان در قالب توکن‌های کریپتو گوشه‌ای از امکاناتی است که دیفای در اختیار کاربران می‌گذارد.

حال پروژه‌های مختلف شروع به تلفیق صنایع مختلف با این حوزه از ارز دیجیتال کرده‌اند که یکی از همین پروژه‌ها ارز دیجیتال OPUL است که صنعت موسیقی را با دیفای ادغام کرده و به اعطای وام به کاربران در قالب توکن بومی خود می‌پردازد.

در این مقاله به معرفی رمز ارز Opulous می‌پردازیم و با اهداف و مزایای این پروژه کریپتویی آشنا می‌شویم. اما قبل از آن بهتر است با چالش‌ها و محدودیت‌های حوزه دیفای کمی آشنا شویم و بعد به ایده پروژه Opulous بپردازیم.

مروری بر پروژه Opulous

🔘 پروژه Opulous اولین پلتفرم مالی غیر متمرکز (دیفای) شخص به شخص است که برای وام گرفتن توسط وثیقه‌های دنیای واقعی پشتیبانی می‌شود. مانند هر فرآیند اعطای وام وام‌گیرندگان باید وثیقه‌ای با ارزش حداقل برابر با وامی که می‌خواهند بگیرند را قرار دهند. در سیستم‌های دیفای از ارزهای دیجیتال برای وثیقه استفاده می‌شود و اینجا یک نقص یا یک چالش بزرگ برای دیفای شکل می‌گیرد.

قیمت ارزهای دیجیتال به طرز مشهودی قابل پیش‌بینی نیستند و اگر ارزش ارز دیجیتال وثیقه گذاشته شده کم بشود ارزش وثیقه هم کم می‌شود که مشکلات زیادی را برای افراد فراهم می‌کند و ممکن است دارایی افراد از بین برود. به منظور کاهش این خطر یکی از برجسته ترین سیستم عامل‌های حوزه دیفای یعنی MAHADAOاز کاربران می‌خواهد که وثیقه‌ای می‌گذارند بیشتر از مقدار وامی باشد که می‌خواهند بگیرند.

🔘 از جمله دارایی‌هایی که پروژه Opulous به عنوان وثیقه قبول می‌کند موسیقی است وام‌هایی که این پروژه اعطا می‌کند بر اساس درآمد موسیقی و حق امتیاز‌ها و کپی رایت است. این پروژه برای درگیری نشدن با مشکلات بلاکچین اتریوم بر بلاکچین الگورند فعالیت می‌کند و از مزیت‌های این بلاکچین آن است که تراکنش‌ها را در ۴.۵ ثانیه تایید می‌نماید از دیگر اهداف این پروژه درآمدزایی از طریق NFT است. چه ایجاد و تولید کردن و چه مبادله خرید و فروش آن و همچنین گزینه استفاده از NFT هم برای دریافت وام توسط هنرمندان فراهم می‌شود.

چالش‌های پیش روی دیفای

دیفای به خودی خود مفهومی غیرمتمرکز و عالی است. در واقع در پلتفرم‌های دیفای کاربران می‌توانند بصورت کاملا غیرمتمرکز و با ارائه وثیقه وام دریافت کنند و در موعد مقرر وام خود را تسویه کنند.

DeFi به هر وام گیرنده اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به بررسی اعتبار و ممیزی که معمولاً توسط موسسات بانکی مرسوم استفاده می‌شود، به سرعت به وام‌ها دسترسی پیدا کند.

در حالی که مزایای DeFi واضح است، پلتفرم‌های فعلی هنوز با چالش‌هایی مواجه هستند و کاربران باید خطرات غیرقابل پیش‌بینی را بپذیرند. یکی از همین خطرات نوسان قیمت ارزهای دیجیتال است. وام گیرندگان برای اخذ وام باید توکن‌هایی را به عنوان وثیقه در اختیار پلتفرم‌های وام‌دهی قرار دهند. از طرفی نرخ سود دریافتی استخرهای وام‌دهی نیز بر اساس همین توکن‌های وثیقه‌گذاری شده تعیین می‌شود. بنابراین نوسان قیمت ارزهای دیجیتال می‌تواند در نرخ سودی که باید پس داده شود تاثیر مستقیم بگذارد. این چالش در بعضی مواقع به ضرر کاربران تمام می‌شود و در بعضی مواقع ممکن است باعث ورشکستگی پلتفرم‌های دیفای شود.

حال پروژه Opulous برای حل این معضل ایده‌ای را مطرح کرده که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

پلتفرم Opulous چیست؟

Opulous

پلتفرم Opulous یک شبکه غیر متمرکز همتا به همتا وام DeFi است که راه مستقیم و در دسترس‌تری را برای تامین بودجه در اختیار هنرمندان قرار می‌دهد و در عین حال به همه فرصت سرمایه‌گذاری در یکی از سریع‌ترین و پرسودترین صنایع جهان یعنی موسیقی را می‌دهد.

وام‌های اعطایی این پروژه، با درآمدهای حق امتیاز موسیقی و حق کپی‌برداری پشتیبانی می‌شود. برخلاف ارزهای دیجیتال، این دارایی‌ها ارزش آتی قابل پیش بینی دارند و ریسک بالایی ندارند.

این پلتفرم، دارایی‌های موسیقیایی و دارای حق کپی‌‌ رایت وام گیرنده را تجزیه و تحلیل کرده تا مشخص کند مبلغ وام چه مقدار است. سپس یک برنامه بازپرداخت وام سفارشی بر اساس درآمدهای آتی پیش بینی شده آنها ایجاد می‌کند.

نوازندگان و خوانندگانی که در حال حاضر درآمد ثابتی از حق امتیاز کسب می‌کنند، واجد شرایط دریافت وام‌های اولیه برابر با ارزش درآمدی که در طی ۱۲ ماه ایجاد می‌کنند، می‌شوند. البته وام‌ها با پرداخت حداقل ۴ درصد نرخ بهره اعطا می‌شود.

در حال حاضر اکثر سرویس‌های DeFi روی اتریوم اجرا می‌شوند. با این حال، Opulous بر روی بلاک چین Algorand ساخته شده است.

یکی از پیشرفته‌ترین و پر سرعت‌ترین بلاکچین‌ها در جهان است که به دلیل امنیت، کارایی و مقیاس‌پذیری مشهور است. این بلاکچین می‌تواند ۸۴ میلیون تراکنش در روز را انجام دهد و تمام تراکنش‌ها را در کمتر از ۴.۵ ثانیه عملیاتی کند. آلگورند بستری عالی را برای راه‌اندازی Opulous مهیا کرده که به به این پلتفرم سرعت بیشتری می‌بخشد و افراد بیشتری می‌توانند از پتانسیل آن استفاده کنند.

پلتفرم Opulous، از آن دسته اکوسیستم‌هایی به‌شمار می‌رود که با ظهور خود تحول عظیمی در صنعت موسیقی به وجود آورد. همانطور که می‌دانید کپی رایت و حق مالکیت یک آهنگ همواره برای موسیقی‌دان‌ها و خواننده‌ها یک معضل محسوب می‌شود و اغلب آثار آن‌ها در خطر تقلید و انتشار بدون اجازه قرار دارد. از این رو، بنیان‌گذاران اوپولوس که خود پیش از این کمپانی موسیقی DIY را اداره می‌کردند برای رفع این مشکل با یک تفکر جدید دست به تبدیل قطعه‌های مشهور موسیقی به NFT یا همان MFT زدند. بدین ترتیب، آثار موسیقی هرچقدر هم که منتشر و بازخوانی شوند، باز هم نام صاحب اثر حفظ شده و حقوق قانونی او نیز محفوظ می‌ماند.

MFT نوعی ارز دیجیتال است که به خریداران سهمی از درآمد یک تک آهنگ، EP یا آلبوم را ارائه می‌دهد. این توکن‌ها برای صاحبان اثر به‌نوعی حق مستمری دائمی ایجاد می‌کند و با دادن حق امتیاز به خواننده باعث می‌شود توکن نیز همگام پیشرفت او ارزشمند شود. اوپولوس همچنین امکان وام‌های DeFi را نیز برای هنرمندان ارائه می‌دهد تا بر اساس حق‌الامتیاز قابل پیش‌بینی که طی ۱۲ ماه ایجاد می‌کنند، به پول نقد اولیه دسترسی داشته باشند.

بدین ترتیب، می‌توانیم بگوییم پلتفرم OPUL از سه بخش اصلی تشکیل شده:

 • لانچ پد NFT
 • صرافی NFT
 • وام‌های DeFi

خدمات ارائه شده توسط ارز دیجیتال OPUL

opul

پلتفرم‌های دیفای معمولا شامل محصولات متنوعی هستند که باعث برطرف نمودن نیاز کاربران می‌شود. رمز ارز Opulous نیز از این قاعده مستثنا نیست و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

لانچ‌پد NFT

این پلتفرم بستری را مهیا کرده که هنرمندان به واسطه آن می‌توانند قطعات موسیقی خود را در قالب توکن‌های NFT ارائه و به فروش برسانند یا به جذب سرمایه برای آثار هنری خود  بپردازند.

مارکت NFT

در مارکت NFT اختصاصی ارز دیجیتال OPUL کاربران می‌توانند حق امتیاز یا حق کپی‌رایت قطعات موسیقی مختلف را خریداری کنند و در سود آینده فروش این آثار هنری شریک شوند.

وام‌دهی دیفای

این وام‌های DeFi توسط حق امتیازهای آینده پشتیبانی می‌شوند و جایگزین معاملات ناعادلانه‌ای خواهند شد که به طور سنتی بر هنرمندان آینده‌دار تحمیل می‌شد.

به تازگی این پروژه همکاری خود با بایننس را آغاز کرده که به‌واسطه آن چند قطعه موسیقی انحصاری در قالب ان‌اف‌تی توسط هنرمندان بزرگ و مطرح را در مارکت NFT بایننس به فروش می‌رساند.

توکنومتری :

تعداد کل توکن‌های این پروژه ۵۰۰ میلیون عدد است که با نماد OPUL فروش خصوصی و ICO آن انجام شده اما کماکان به طور رسمی عرضه نشده است. نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر می‌باشد :

🔰 ۱. پیش فروش : ۱۰ درصد.

🔰 ۲. فروش استراتژیک : ۴.۴ درصد.

🔰 ۳. فروش خصوصی ۱ : ۹.۶ درصد.

🔰 ۴. فروش خصوصی ۲ : ۱.۴ درصد.

🔰 ۵. تیم : ۱۲.۵ درصد.

🔰 ۶.شریکان و مشاوران : ۵ درصد.

🔰 ۷. نقدینگی : ۱۷.۵ درصد.

🔰 ۸. اکوسیستم : ۱۷.۵ درصد.

🔰 ۹. ذخیره : ۱۷.۷ درصد.

🔰 ۱۰. فروش SEEDSHO ۱ : ۳.۶ درصد.

🔰 ۱۱. فروش SEEDSHO ۲ : ۰.۸ درصد.

تحلیل بخش‌ های مختلف پلتفرم POUL

اولین چیزی که برای تحلیل اوپولوس و پیش‌بینی آینده آن باید بدانید این است که OPUL تنها پلتفرمی است که MFT یا توکن‌های موسیقی را ارائه می‌دهد. بنابراین اوپولوس محبوب‌ترین پلتفرمی به‌شمار می‌رود  که موسیقی‌دان‌ها می‌توانند آثار خود را در آن بخرند، بفروشند و یک روش جدید برای کسب درآمد داشته باشند.

همانند پلتفرم اوپولوس که از مرزها گذشته و به شکلی نوآورانه راه‌اندازی شد،MFT نیز یک روش کاملا جدید برای سرمایه گذاری در موسیقی به‌شمار می‌رود که مزایای زیادی نسبت به سرمایه گذاری‌های سنتی دارد. در حقیقت، نسبت نقدشوندگی MFTها به سرمایه‌گذاری بسیار بیشتر بوده و آن‌ها را می‌توان در هر زمان در پلتفرم Opulous خرید و فروش کرد. این یعنی به کمک MFT نه تنها سرمایه‌گذاران سود بیشتری به‌دست می‌آورند، بلکه اختیارات بیشتری بر سرمایه خود دارند و از انعطاف‌پذیری بیشتری در کار بهره‌مند خواهند بود.

جالب‌تر آن که، MFT یک معامله دو سر سود به‌شمار می‌ رود. این یعنی هم هنرمند و هم افرادی که توکن را خریداری کرده‌اند می‌توانند در سود شریک باشند. همین امر کافی است تا سرمایه‌گذاران انگیزه مالی بیشتری برای سرمایه‌گذاری روی هنرمندان جدید و آینده اوپولوس داشته باشند. اما برای تحلیل دقیق‌تر وضعیت کنونی و آینده OPLUS بیاید تا کمی جزئی‌تر وارد بخش‌های آن شویم و با پروژه‌های آینده آن نیز آشنا شویم.

ارز دیجیتال OPUL و نقش آن در اکوسیستم Opulous

Opulous

توکن بومی این پلتفرم که با نماد OPUL شناخته می‌شود در بستر بلاکچین آلگورند و اتریوم راه‌اندازی شده است. تعداد کل توکن‌ها در نهایت ۵۰۰ میلیون عدد خواهد بود.

از کاربردهای این توکن می‌توان به انجام تراکنش‌ها و پرداخت کارمزد این فرایند و اعطای حق رای به دارندگان آن برای تصمیمات حاکمیتی پروتکل اشاره کرد.

این توکن در هفت مرحله در قیمت‌های ۰.۰۳ و ۰.۰۵ دلار به فروش گذاشته شده که خریداران این مراحل را عموماً سرمایه‌گذاران سازمانی و خطرپذیر تشکیل داده‌اند.

ارز دیجیتال OPUL را می‌توان برای دریافت تخفیف‌های ویژه در سراسر پلتفرم استفاده کرد و دارندگان توکن نیز دسترسی انحصاری به فروش‌های ویژه NFT خواهند داشت.

مزایا و معایب شبکه ارز دیجیتال اپولوس

مزایا شبکه ارز دیجیتال Opul
 • کاملاً غیرمتمرکز است.
 • جامعه‌ای قوی دارد.
معایب شبکه ارز دیجیتال Opul
 • این پروژه هنوز در دست تحقیق و توسعه است.
 • Opulous در برخی صرافی‌ها فهرست نشده است.

تیم توسعه دهنده رمز ارز OPUL

موسس و CEO این پروژه لی پارسون نام دارد که بنیانگذار شرکت موسیقی DITTO MUSIC با بیش از ۵۰۰ هزار هنرمند مستقل در سراسر جهان است.

سمت مدیر ارشد عملیاتی یا COO را مایلز کارول در اختیار دارد که سابقه فعالیت در شرکت سرمایه‌گذاری KOSMOS CAPITAL را دارد و همچنین موسس OMNYS بوده است.

از مشاوران سرشناس این پروژه می‌توان به نیک گتفیلد اشاره کرد که سابقا به عنوان مدیرعامل سونی موزیک فعالیت داشته است.

پروژه‌های تاثیرگذار در آینده اوپولوس

وام های موسیقی (music loan)

وام‌های موسیقی در حقیقت نوع جدیدی از وام برای نوازندگان است که توسط دارایی‌های موسیقی دنیای واقعی و حق امتیاز آینده پشتیبانی می‌شود. وام‌ موسیقی یک فرصت بسیار عالی برای نوازندگانی به‌شمار می‌رود که بانک‌ها یا سایر اسپانسرها دست رد به سینه آن‌ها زده‌اند. از همه مهم‌تر این که موسیقی‌دانانی که از این قابلیت استفاده می‌کنند دیگر اجباری در استفاده نظر اسپانسرها در آثار خود نخواهند داشت و می‌توانند آزادانه به ساخت موسیقی بپردازند. این یعنی با سخت‌تر شدن شرایط دریافت وام از بانک‌های سنتی، خواننده و نوازندگان بیشتری به سمت این پلتفرم خواهند آمد و به‌‌نوعی آینده اوپولوس را تضمین می‌کنند.

سرمایه گذاری

مشکلی که اغلب پلفترم‌های بلاکچین با آن روبه‌رو هستند غیر مطمئن بودن آینده آنها است. در واقع هیچ پلتفرم فعال در بلاکچینی را نمی‌توان پیدا کرد که با اطمینان از آینده حرف بزند. با این وجود، اوپولوس تنها پلتفرمی است که می‌تواند در مورد آینده خود با اطمینان حرف بزند زیرا وام‌ها و در حقیقت دارایی‌های آن از طریق پروژه‌های موسیقی واقعی پشتیبانی می‌شود. بنابراین مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد، در این پلتفرم دارایی کاربران همیشه تحت پوشش است.

تیم پشتیبان

یکی از عوامل تاثیرگذار در آینده اوپولوس تیم قدرتمند آن به‌شمار می‌رود. تیم OPUL همه دارایی‌ها را قبل از این که در پلتفرم لیست شوند به دقت بررسی می‌کنند و بدین ترتیب ریسک‌های اساسی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

صرافی اوپولوس

با استفاده از Opulous Exchange، هر کسی می‌تواند MFT (توکن‌های مالی موسیقی) بخرد. این توکن‌ها نشان دهنده سهمی در حرفه یک هنرمند و درآمد بالقوه آن‌ها در آینده است. بنابراین به کمک اوپولوس هم‌اکنون طرفداران یک گروه موسیقی یا خواننده می‌توانند بدون نیاز به سرمایه‌ هنگفت، از هنرمند مورد علاقه خود حمایت کنند و در سود درآمد او نیز سهیم باشند.

شرکای اوپولوس

Opulous با Pera Wallet شراکت دارد. Pera Wallet یک کیف پول دیجیتال است که به کاربران امکان ذخیره، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال را می‌دهد. pera همچنین جزو اولین ولت‌هایی است که از بلاکچین Algorand پشتیبانی می‌کنند و یک شریک قدرتمند برای آینده OPUL به‌شمار می‌رود.

رود مپ پلتفرم Opulous

تیم توسعه دهنده این پروژه برای فعالیت‌های بازاریابی و فنی Opulous سه فاز در نظر گرفته‌اند که شامل موارد زیر است:

فاز ترکیب

در این فاز، پلتفرم Opulous تعدادی فروش انحصاری NFT را با هنرمندان بزرگ راه‌اندازی می‌کند. البته این مرحله، قبل از اینکه لانچ‌پد NFT برای همه هنرمندان در سراسر جهان در دسترس باشد، آغاز می‌شود.

فاز تولید

در مرحله تولید، آنها پرداخت‌های حق امتیاز و پاداش‌ها را به دارندگان NFT واگذار و همچنین توسعه بخش وام DeFi و تبادل NFT را تکمیل می‌کنند.

فاز رزونانس

در آخرین مرحله، Opulous از طریق شبکه گسترده شرکا و اینفلوئنسرها به هزاران هنرمند و کاربر بالقوه دیگر در سراسر جهان معرفی خواهد شد. Opulous همچنین به کاربران بالقوه در مورد پلتفرم، مزایا و فرآیندهای لازم برای تعامل با شبکه، آموزش می‌دهد.

 ارز دیجیتال OPUL را از کجا بخریم؟

opul

مطمئناً برای ارزش‌گذاری یک دارایی دیجیتال مهم‌ترین نکته صرافی‌هایی است که اقدام به لیست کردن آن دارایی کرده‌اند. در ادامه صرافی‌هایی که امکان خرید ارز دیجیتال OPUL را فراهم می‌کنند نام می‌بریم.

از صرافی‌های متمرکزی که می‌توان توکن OPUL را خریداری کرد می‌توان به کوکوین، هیوبی، AscendEX، Gate.io، MEXC Global و سیمیا اشاره کرد و صرافی‌های غیرمتمرکزی که امکان خرید رمز ارز Opulous را فراهم می‌کند، پنکیک سوایپ و یونی سوایپ هستند.

البته توجه به این نکته مهم است که به دلیل محدودیت‌های اعمال شده از طرف این صرافی‌ها، امکان معامله ارزهای دیجیتال برای کاربران ایرانی فراهم نیست. در واقع برای استفاده از این صرافی‌ها باید از وی پی ان های آی پی ثابت بهره برد. البته با وجود استفاده از این ابزارها هنوز احتمال شناسایی آی پی و مسدود شدن حساب کاربری توسط این صرافی‌ها وجود دارد.

کیف پول مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال OPUL

همواره پیشنهاد می‌شود برای نگهداری طولانی مدت ارزهای دیجیتال از کیف پول‌های امن استفاده کنید تا دارایی‌های شما در امان بماند. در این بخش به معرفی کیف پول‌های مناسب نگهداری ارز دیجیتال OPUL می‌پردازیم:

 • تراست ولت
 • متامسک
 • کیف پول سخت افزاری Ledger
 • توکن پاکت

کیف پول‌هایی که در بالا عنوان شد، از امن‌ترین ولت‌های موجود برای نگهداری رمز ارز Opulous هستند.

آینده ارز دیجیتال Opul

پلتفرم Opulous پروژه‌ای در صنعت موسیقی است که هیچ رقیب مستقیمی ندارد و فقط تعداد کمی از پروژه‌ها در این فضا قرار می‌گیرند و به عنوان رقیب غیر مستقیم این پروژه شناخته می‌شوند. بنابراین می‌تواند نقش رهبر این بخش از مارکت کریپتو را بازی کند. برخلاف بسیاری از پروژه‌های بلاکچینی، Opulous مبتنی بر دارایی‌های موسیقی دنیای واقعی با ارزش پایدار و قابل پیش‌بینی است و همین موضوع بر ارزش ذاتی این پروژه می‌افزاید.

اعطای وام به واسطه ارزش دارایی‌های واقعی موسیقی نیز ایده جذابی است و می‌تواند ریسک پرداخت و دریافت وام در فضای دیفای را کاهش دهد. البته برای تصمیم گیری در مورد آینده اوپولوس باید تا زمان راه‌اندازی تمام خدمات این پلتفرم صبر کرد تا کاربردی بودن این ایده را در فضای پر ریسک کریپتو مشاهده کرد.

حال که به خوبی می‌دانید اوپولوس چیست، وقت تحلیل قیمت آن رسیده است. ارز دیجیتال OPUL در زمان نگارش مقاله پس از یک دوره نزولی شدید، با قیمتی حدود ۰/۱۶۴۷ معامله می‌شود. این ارز همچنین مارکت کپ ۳۷,۴۸۶,۳۵۹ دارد و در رتبه ۴۶۰ از ارزهای با ارزش بازار است. اما به‌طور کلی در پیش‌بینی آینده Opolous و قیمت ارز دیجیتال آن تا حد زیادی به موفقیت پلتفرم در دستیابی به پروژه‌ها و اهداف خود دارد.

بنابراین، اگر پروژه بتواند شبکه اصلی خود را با موفقیت راه‌اندازی کند و توسط مشاغل و کاربران مورد پذیرش قرار گیرد، انتظار می‌رود قیمت اپولوس افزایش یابد. اما در غیر این‌صورت، اگر پروژه با تاخیر مواجه یا با چالش‌های دیگری روبرو شود، قیمت اوپولوس ممکن است به پتانسیل کامل خود نرسد. به طور کلی، پیش بینی قیمت آتی OPUL دشوار است، اما واقعیت امر این است که این پروژه پتانسیل تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در فضای ارزهای دیجیتال را دارد.

پیش بینی قیمت آینده اوپولوس در سال ۲۰۲۴

پیش‌بینی قیمت اپولوس در سال ۲۰۲۴، فضای زیادی برای بحث دارد. بسیاری پیش‌بینی می‌کنند که قیمت OPUL به زودی از ۰/۴۲۲۳۷۴ دلار فراتر رود. با این حال، باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا شاخص قدرت نسبی OPUL از منطقه اشباع فروش خارج می‌شود و می‌تواند به موج صعودی برسد یا خیر.

پبش بینی قیمت آینده اوپولوس در سال  ۲۰۲۵

در صورتی که روند صعودی ارز در سال ۲۰۲۴ تا سال ۲۰۲۵ ادامه یابد، می‌توان انتظار داشت که قیمت اپولوس به ۰.۵۹۱۳۲۳ دلار برسد. به‌طور کلی انتظار می‌رود اپولوس با قیمت متوسط ۰/۵۴ دلار و پایین ترین قیمت ۰/۵۰ دلار در سال ۲۰۲۵ معامله شود.

پیش بینی قیمت آینده اوپولوس در سال ۲۰۲۶

اگر اوپولوس با موفقیت بتواند احساسات بازار را به سمت خود بکشاند و بین ارزهای محبوب قرار گیرد، قیمت سکه اپولوس می‌تواند تا پنج سال آینده ثابت بماند. طبق پیش‌بینی‌ها، OPUL در سال ۲۰۲۶ سبز خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که اپولوس در سال ۲۰۲۶ به بالاترین حد خود برسد و از آن فراتر رود. بر اساس پیشبینی‌ها، در سال ۲۰۲۶، ارزش این ارز ۰/۷۶۰۲۷۳ دلار خواهد بود، حداقل قیمت آن ۰/۶۷۵۷۹۸ دلار و میانگین قیمت ۰/۷۰۹۵۸۸ دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت آینده اوپولوس در سال  ۲۰۳۰

سال ۲۰۳۰، اوپولوس سرانجام از مقادیر ATH قبلی خود فراتر خواهد رفت و سطوح قیمتی جدیدی را ثبت خواهد کرد. حداقل قیمت این رمزارز می تواند ۱/۳۵ دلار باشد و به طور بالقوه به حداکثر ارزش قیمت ۱/۴۴ دلار می رسد که میانگین آن ۱/۳۹ دلار است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا